Jak powinna wyglądać produkcja sukienek

W produkcji ubrań mamy do czynienia z taką produkcją jaka może być wykonywana szybko i bez większych trudności. Do takiej produkcji możemy przede wszystkim zaliczyć tą jaka związana jest z krawiectwem lekkim. Z drugiej strony mamy znacznie bardziej wyczerpującą produkcję, która związana jest z produkcją odzieżową ciężką.

Możemy również decydować się na produkcję sukienek. W takim przypadku potrzebujemy przede wszystkim dobrze wykwalifikowanej kadry. Niestety w Polsce nie zawsze możemy taką znaleźć. Szkoły jakie zajmują się przygotowywaniem krawcowych bardzo często szkolą pracowników jacy potrafią wykonywać jedynie powtarzalne czynności. W takim przypadku produkcja sukienek w małej firmie nie może być wykonywana. Z drugiej strony tacy pracownicy doskonale sprawdzą się w dużych firmach w jakich wykonywana jest praca taśmowa. W takim przypadku każdy pracownik wykonuje jedynie jeden element danego ubrania. Jeśli musimy wykonywać każda sukienkę oddzielenie, musimy się liczyć również z koniecznością płacenia naszym pracownicom znacznie większych pieniędzy.